Transport

 
Nasza siła – LOGISTYKA 

Sukces rynkowy, każdego przedsiębiorstwa w bardzo dużym stopniu uzależniony jest od jakości obsługi klienta. Kluczowym elementem staje się logistyka. Dlatego też wszystkie działania z nią związane firma „Bajcar” ukierunkowała na osiągnięcie zadowolenia klientów pod względem czasu dostarczenia oraz niezawodności i wygody dostaw. Działania te obejmują wszystkie elementy transakcyjne. Począwszy od tych związanych z elastycznością systemu, poprzez cykl realizacji zamówień, a kończąc na serwisie, gwarancji i procedurach reklamacyjnych.

Dostawy półproduktów i materiałów do produkcji stolarki otworowej realizowane są w systemie „just in time„. Dzięki temu możliwe jest niezwłoczne przystąpienie do realizacji zamówień przy jednoczesnym utrzymywaniu minimalnych stanów magazynowych. Dysponując własną flotą pojazdów bez problemów dostarczamy zamówione towary na terenie całej Polski oraz do większości krajów europejskich. Przewaga konkurencyjna firmy oparta jest na terminowych dostawach zamówień bezpośrednio do siedzib autoryzowanych przedstawicieli.

Firma „Bajcar” aktywnie zarządza łańcuchem dostaw, wykorzystując przy tym najnowsze rozwiązania w zakresie logistyki i magazynowania. Nasi autoryzowani przedstawiciele mają całodobowy kontakt z kierowcami i obsługą transportu, co pozwala na planowanie i bezzwłoczny rozładunek na miejscu dostawy.

 

Logistyka