Firma

FIRMA BAJCAR


BAJCAR to polska firma, która od 25 lat produkuje doskonałe wzorniczo okna i drzwi najwyższej jakości. Oprócz obecności i rozpoznawalności na rodzimym rynku, rozbudowujemy naszą międzynarodową działalność zgodnie z europejskimi standardami, dostarczając produkty do Niemiec, Szwecji, Belgii, Norwegii i Francji.

W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość produktów, innowacyjne technologie oraz doskonałą obsługę klienta. Wiedzę i umiejętności wykorzystujemy do tworzenia rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych produktów oraz kontrahentów.

Tak powstało motto firmy BAJCAR: INNOWACJA, DESIGN, PERFEKCJA.

Obok innowacyjnych rozwiązań technologicznych (posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, własną szklarnię, okleiniarnię oraz zapewniamy transport naszych produktów), ogromne znaczenie mają dla nas osobiste relacje z klientami oraz szacunek dla pracowników.

Firmę BAJCAR tworzą ludzie. Staramy się znajdować, zatrudniać i motywować najlepszych pracowników dostępnych na rynku pracy. Kładziemy duży nacisk na prawość i rzetelność naszego zespołu, z szacunkiem podchodzimy zarówno do naszych pracowników, klientów, konkurentów, a także środowiska.

Tworzymy wzorniczo doskonałe produkty, spełniające najwyższe standardy i wysublimowane oczekiwania klientów polskich i zagranicznych.

 

Firma

 

25 lat na rynku

2000000 sprzedanych okien

15000 m.kw. powierzchni hal

ponad 4000 zadowolonych klientów

ponad 11 krajów eksportu

ponad 1500 partnerów handlowych

 

Oferta

 

Ornamenty

 

Ornament 1Ornament 2Ornament 3Ornament 4Ornament 5Ornament 6Ornament 7Ornament 8Ornament 9Ornament 10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

Tu nas znajdziesz