FIRMA BAJCAR

BAJCAR to polska firma, która od 24 lat produkuje doskonałe wzorniczo okna i drzwi najwyższej jakości. Oprócz obecności i rozpoznawalności na rodzimym rynku, rozbudowujemy naszą międzynarodową działalność zgodnie z europejskimi standardami, dostarczając produkty do Niemiec, Szwecji, Belgii, Norwegii i Francji.

W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość produktów, innowacyjne technologie oraz doskonałą obsługę klienta. Wiedzę i umiejętności wykorzystujemy do tworzenia rozwiązań zwiększających konkurencyjność naszych produktów oraz kontrahentów.

Tak powstało motto firmy BAJCAR: INNOWACJA, DESIGN, PERFEKCJA.

Obok innowacyjnych rozwiązań technologicznych (posiadamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Polsce, własną szklarnię, okleiniarnię oraz zapewniamy transport naszych produktów), ogromne znaczenie mają dla nas osobiste relacje z klientami oraz szacunek dla pracowników.

Firmę BAJCAR tworzą ludzie. Staramy się znajdować, zatrudniać i motywować najlepszych pracowników dostępnych na rynku pracy. Kładziemy duży nacisk na prawość i rzetelność naszego zespołu, z szacunkiem podchodzimy zarówno do naszych pracowników, klientów, konkurentów, a także środowiska.

Tworzymy wzorniczo doskonałe produkty, spełniające najwyższe standardy i wysublimowane oczekiwania klientów polskich i zagranicznych.

 

firma

 

24 lata na rynku

2000000 sprzedanych okien

15000 m.kw. powierzchni hal

ponad 4000 zadowolonych klientów

ponad 11 krajów eksportu

ponad 1500 partnerów handlowych

 

Oferta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tu nas znajdziesz